October 2013

takovej vyloženě depresivní

5. october 2013 at 13:02 | . |  sračky, Tracy !
měnim vzhled blogu, protože neumíte číst.

tak nějak se vracim na starej blog
ale sem budu psát dál
.


www.zcwokla.blog.cz
kdybys chtěl

tejden se přemlouvám, že si nabarvim vlasy na červeno-rezatou a furt se k tomu nemám. ležim zachumlaná do peřin a kočkama a mrznou mi nohy. začíná podzim, radostně kopu do hromad zlatýho listí a ničím tak pracně udělaný kupičky. MUHEHEHEHEHEHEHE.

konečně mám čas se dostat k ostatním blogům a nechat tam stupidní komentáře, zlatíčka. -_- ochutnávám různý druhy čajů a mám chuť kouřit. mhm, podzim je fajn.

takovej vyloženě depresivní .

Frerard .

5. october 2013 at 2:00 | .
Nová škola, nový prostředí, nový lidi.
Super příležitost, říkal jsem si. Netušil jsem, jak to všechno bude probíhat.."Kurva! Jdu pozdě! " zaklel jsem vztekle, oblíkl si černý uplý džíny, pruhovaný triko, mikinu, popadl věci, obul boty a vyběhl ven. Celou cestu jsem se snažil utíkat, ale vzhledem k tomu, že jsem nikdy nebyl sportovní typ, dopadlo to katastrofálně. Prakticky jsem nedýchal. Hah.
Jmenuju se Gerard, ale přátelé mi říkají Gee.
Haha, přátelé…jediný, komu by se tak dalo říkat je můj bráška Mikey. Je hrozně v pohodě, vtipnej, pěknej, chytrej..prostě přesnej opak mě. Hold jeden se nepovedl, že jo.
Do školy jsem dorazil s pěkným zpožděním, no ještě jsem si musel zakouřit před školou, jako správnej rebel. Eh. Bez problému jsem našel třídu, nervózně zaťukal a vstoupil. Lidi vypadali…jako lidi. Překvapivě. Nikdo z nich mě nezaujal, takže sem zíral do země, zatímco učitelka vykládala něco o tom, jak jsem tu nový a jak doufá, že si najdu kamarády.. Skopal bych jí. Sedl jsem si vedle kluka, co znuděně zíral z okna. Dychtivě jsem pozoroval jeho tetování na krku a piercing ve rtu. Možná, že tu přeci jen je někdo..zajímavý. Kluk o mě nejevil zájem a celou dobu zíral z okna. O přestávce se kolem mě všichni seskupili a měli stupidní otázky. Usmál jsem se a prostě odešel na záchod, kde jsem začal trávit všechny přestávky. Jasně, je asi fajn mít přátelé, ale já prostě nemám potřebu s někým mluvit. Stačí mi hudba a kreslení. Jo, aspoň v něčem jsem dobrej. Pokud se to tak dá říct.
A tak začal školní život. (je mi 16 let, Nicole! :D)
Jednou, při obzvlášť nudný hodině jsem skoro usínal, když v tom můj soused konečně promluvil. Zvláštní, že zrovna v hodině.
"Já sem Frank." řekl on a trochu se usmál. "Gerard" já na to a úsměv jsem mu opětoval. Začali jsme se víceméně bavit, ale víc se bavil s ostatníma. Došlo mi, že Frank asi bude "kápo" týhle třídy, protože k němu patrně každý vzhlížel a holky do něj byly zblázněný. Nedivil sem se jim, Frank byl nádhernej. Jo, byl jsem gay. A čím víc jsem na něj zíral a bavili jsme se spolu, tím víc se mi líbil. Jenomže sem byl přesný opak, neoblíbenej, divnej. Sralo mě to.

Jednou sem sebral odvahu a zeptal se ho, jestli nechce jít ke mně (bylo to po tom, co obdivoval moje komiksy a já řekl, že doma jich mám hromadu). Překvapilo mě, když radostně souhlasil. Domluvili jsme se, že se sejdeme ve městě, někam zajdeme a pak půjdeme ke mně. Začínal jsem bejt nervózní a to jsem ještě vedle něj seděl! Po škole jsem utíkal (eeh) domů, kde jsem se musel pořádně upravit. Nejdřív jsem se samozřejmě osprchoval, nechtěl jsem mu smrdět. Umyl jsem si i vlasy a pak z nich udělal podivný rozcuch. Trochu jsem se namaloval, oblíkl si těšný černý džíny, košili a něco jako sako, pohodlný boty a mohl jsem jít. Ušlo to. Ale na něj jsem neměl…
Vypadal… božsky.
Namaloval si víc oči, upravil vlásky, oblíkl těsný džíny jako já, tričko s nějakou skupinou a černou mikinu. "Ahoj." Usmál se rozkošně a dokonce mě objal! Ah.
Protože se nám nechtělo jít někam se najíst, šli jsme si koupit nějaký piva (jo, prodaj to i dětem), brambůrky a Frankie mi koupil lízátko (xD). Přišli jsme ke mně, otevřeli pivo, pili, smáli se, povídali si. Ukázal jsem mu svý komiksy a byl z nich nadšenej. Páni..nikdy jsem si nemyslel, že budu mít doma návštěvu, který se budou líbit věci ode mě. A ještě k tomu tak pěknej kluk.. Začínal jsem trochu rudnout, protože jsem si představil, jak asi vypadá Frank nahej. Shit, začínal jsem tvrdnout.
Frank si toho všiml, napil se piva a rozkošně se usmál. Pohladil mě po mým problému a já sebou málem sekl. Shit, nečekal jsem, že to půjde takhle..rychle. Napil jsem se rychle piva a málem se zadusil. Bezva. Frank se mi smál, když jsem kašlal a celý vzrušení bylo pryč. Uraženě jsem si sednul a natruc si přitáhl k sobě mísu s brambůrkami. "Heeeej! Já chci taky!" zařval Frankie a skočil po mě. Chvíli jsme se prali, pak doteky začaly být víc..intimní. Ochutnal moje rty, jemně a něžně. Přejížděl po nich jazykem, chutnal je, líbal.Celý to bylo tak nevinný. Sundal mi triko a já na oplátku to jeho. Posadil se na mě a hrál si s mýma bradavkama , bral je do úst a jemně sál. Občas mě kousnul, to jsem pak vzdychl slastí. Ten malej ví, jak na mě.. Sundal mi kalhoty i boxerky, ucítil jsem teplý vzduch na špičce péra, chvilku si s ním hrál a pak si ho celýho narval do krku. Chytil jsem ho za vlasy a tak ovládal jeho pohyby, který byly pořád rychlejší. Vzdychal jsem jako malá děvka a kurevsky moc si to užíval. Občas jsem křikl něco sprostýho a nakonec jsem se s jeho jménem na rtech udělal Frankiemu do pusy. Všechno to spolykal, jako hodnej chlapeček. Rychle jsem z něj strhl kalhoty, dal pod něj polštář,roztáhl mu nohy a strčil do něj jeden prst. Trochu vzdychl, je vidět, že to už dělal. Postupně jsem přidával prsty, až jsem usoudil, že je dost roztaženej, přejel jsem lubrikantem po péru a nedočkavě jsem ho tam vrazil. Frank se prohnul v zádech, zavzdychal jak kurvička a pak sme si to oba užívali. Pokoj se naplnil našim vzdycháním a občasnýma nadávkama. Přirážel jsem víc a víc, cítil jsem, jak už budu, nahmatal jsem Frankovo péro a začal mu ho honit. Oba jsme se udělali téměř na stejno a pak vyčerpaně lehli vedle sebe.

"Bylo to…parádní." řekl Frankie a líbnul mě na rty. Hryznul jsem ho do krku, což mu způsobilo další erekci. Asi si to rozdáme znovu…nechutněsladkejčlánek

3. october 2013 at 19:34 | . |  sračky, Tracy !
To alcohol and cigarettes and Mary Jane