November 2013

Kde jsi, Kiro?! :DD

23. november 2013 at 22:56 | . |  sračky, Tracy !
Téma týdne prsa? A to si děláš srandu, ne?

Ok, dlouho jsem nepsala(nespala?)
Pracuji teď v Tescu, děsný vzrůšo, to teda jo. Ale nestěžuji si (dobře, stěžuji, dělám to furt a pořád a stále mě to baví), hlavní je, že budu mít za to peníze. A pak si koupím nekonečno věcí a vy se poserete. Haha.

Nějak přestávám umět psát články a koukám se na Star Wars a žeru pomeranče a zastrkávám si vlasy za ucho a nosim mámin svetr a poslouchám MIW a čtu si a přemýšlím a pomalu se přibližuji k dalšímu stavu úzkosti, jak prase. Juhů. A mluvíme s e anglicky, hádáme se anglicky, mlátíme se, strká si pod peřinu všechny moje polštářky a Pikachůa (xD) a hází ho po mě a řve "Kde je Kira?", když mě schválně schodí z postele. A koukáme se na Pár pařmenů a žerem, a chodíme na kurva dobrý hranolky, kde sedíme vedle socek a hledáme levný trika s jeho oblíbenou kapelou a chodíme ven s mou kamarádkou a smějeme se lidem a je nám báječně. A je to tak krásný, až se obávám, že to není pravda, že je to jen sen. A není.

"My se nikdy nerozejdeme, ale, že ne?"


jinak žiju, stále žiju.
V prosinci pojedu s Engi do Prahy na vánoční nákupy, vyžereme KFC a bude to super. 27. prosince pak pojedu s kámošem do Ústí (KONEČNĚ!!!!), kde umřu na blaho.

jo.