hm

1. april 2014 at 1:30
zbožňuju hudební děvku, protože mi komentuje články, narozdíl od všech ostatních
(a kromě ještě..jak ti mám říkat?)
tohle mě mrtě sere, fuck že jo
dáš si záležet na kvalitním článku...no dobře, on ani není moc kvalitní, protože, jak mi řekla Nancy, já se řídím pravidlem Mifti, z jedný knížky no a...zas se do toho zamotávám.
/doprdele, jsem jediná, komu nejdou ukládat články? chápeš, něco připíšeš, poupravíš, pousměješ se nad chybou a pak si prostřelíš mozek.
no, tak zrovna MĚ to nejde. možná nějakej "žertík" -_-
takže, jak se mám ?
no já nevím, v pátek jsem šla s mámou na No Name, takovej ten náramek, jak nejde rozlepit se mi pořád šklebí na zápěstí no a..koncert byl parádní, no jo, já vim, je to vzrůšo chodit někam s mámou, ale moje matka je jak já, pořád pomlouvá lidi, co choděj kolem ní a sere na to všechno . a já taky.
sobotu jsem trávila "foreveralone", vlastně jsem jí strávila u televize, což JE dost trapný, zvlášť, když jsem celou dobu jen přepínala programy.
jo a na óčku prostě hráli Sleepwalking a to beru jako podraz, no že jo.
nakonec jsem beztak zvolila ceny thálie (no, furt lepší než miss, kde je X holek přes kopírák, co tvrdí, že jejich hlavní a nejvíc upřímný přání je mír na celý zemi a žádný trpící dítě, joo jasně), kde se zmínili o Ústí a jejich zavřeným činoheráku, čímž se moje myšlenky opět dostaly na bod mrazu, především kvůli Nancy a Elis a že jsem daleko a taky mi chybí ty oranžový záchody.
v neděli jsem pak byla opět doma a poslouchala lásku svýho bratra a jeho holky.
lásku, rozumíte.
dneska byl u mě e a poslouchali sme řezníka a bylo to tak skvělý, že sem se rozplynula
na pár minut, nebo možná hodin.
a já vim, je to jak nějakej mizernej deníček, a co to, typ blogu jasně stanoví, že se jedná o deníček.
a poslouchám právě Falca, páč mi to připomíná cestu do Bulharska, mojí první "vůbecnelásku,vzalasemto,protoženikdojinejnebyl" a vlastně i fotra a to kurva není dobrý. celý dny se strachuju, že ho potkám a nebudu mu schopná do očí říct "čau kryple"
-to kryple mě napadlo teď, dobrý ne ?
píšu si s Mikey, která se mi vážně zamlouvá (v sobotu jsme si psaly do půl 5 ráno, ale to bylo hlavně tím časovým posunem, takže vlastně jenom do půl 4 ráno) a já snad jí a snad jdeme i jakože ven. říká se, že první dojem je nejvíc důležitej. no jenomže já ten první dojem většinou pěkně odseru. obvykle totiž melu sračky o počasí, zadusim se cigaretovým dýmem a nakonec se lítostí, že nebudu mít dalšího kamaráda, přežeru k prasknutí. znáte bonbony, takový ty šmouly? mrtě sladký.
a von je vlastně Apríl, už!
beztak tenhle "svátek" nijak nepobírám (včera sme se dívali s e na díl simpsnových, kde bart napálil homera a ten pak byl v nemocnici, viděl ho někdo?), nechápu a chápat nechci.
na základce jsme si vymysleli pěknou kravinu a to, že si dvě třídy (z čehož jsme byli my ta jedna) prostě vymění místa. všem nám to připadalo děsně orginální, jenže nás zase zahnali do naší pravý třídy a pak se děsně nasrali, když jsme jakože ztratili třídnici, mapu anebo načmárali na židli píču a doufali, že to učitelka bude mít obtisklý na prdeli. no, neměla.
a to, že bych snad matce řekla, že sem v tom nepřichází v úvahu. za prvý, je to trapárna a za druhý, když si vymejšlim takovýhle očividný lži, jde to na mě poznat, protože se debilně šklebim a zařekávám (wtf) a vůbec, není to pěkný ani na pohled a ani na poslech-
každej den vyhlížim pošťáka, abych mu mohla vyrvat z rukou dopis pro mě, jenomže nic nepřichází, má paranoia se tak zase projevuje a skutečně mě přestává bavit chování těhlech děcek, co choděj vesele chlastat a hulit.
možná ze mě mluví závist, no mluví, no. píše. komunikuje.
a už je 1:14, já tu píšu hovadiny, abych vás "pobavila" a samy se mi zavíraj oči, což není moc drsňácký.
a já nevim, co ještě.
jo, záplava fotek,poserteseanezapomeňtetoneokomentovat. jo, hmmmm??? vůbecne.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama