April 2016

hh

23. april 2016 at 17:53
nadechla sem se, abych mohla chcípnout

hlavu vzhůru, brzo o ní přijdeš

16. april 2016 at 16:16 | něžná |  sračky, Tracy !

máš taky po krk toho, jak ti lidi říkaj, co máš dělat? že se máš smát a bejt prostě happy? připoj se k nám, ustřel si hlavu za malinkej poplatek.

a bude ti líp


vole, z vás porodim

5. april 2016 at 12:06 | něžná |  sračky, Tracy !
jako rozepisovat svůj porod...dovolte, abych se zasmála. zatimco mi tu řve elektro/screamo od mýho, doufejme budoucího kámoše, já prožvám další svůj boj, jakože jestli mám vyjít ven nebo zůstat doma, na všechno se vysrat a zkusit znovu spát. sem tak vyčerpaná, ale prostě neusnu. o půlnoci volám mámě a nevim vo tom. říká mi, že běž zase spinkat.
můj další boj se týká něčeho úplně jinýho. zvednout se umí každej (buďme optimisti), mlít a psát kraviny umí taky každej druhe, ale dát to nějak dohromady, jako se zvednout, přijít za nim a říct "ty jo, líbíš se mi" nebo aspoň pitomý "čau" anebo líp "čau, nemůžu pochopit, proč si mě opustill, ale budu dělat, že to tak mělo být, že si to tak Buddha přál"
hraju podruhý.
další boje nemaj prostě jména, jsou to normální strachy, kdy šíleně nah...právě sem se smazala.

ať žije automatický ukládání znovu.

ale teď víc objektivně/subjektivně? pořád se mi to plete, upletu si z tvejch názorů novou bundu. tašku. spodní prádlo. kartáček na zuby..co ještě nemám zapomenout do vězení? jo, mejdlo! kostkový hnusný vobyčejně pitomý mejdlo. bejt chlap. ohejbám se prostě ze zvyku.

slyšim v tom "já tě nenávidim" a moje paranoia se probouzí. a tohle mohl bejt docela dobrej den. hodina a půl ničeho, pak několik hodin agonie, pak hodina a půl s někym, kdo řekl, že mě už nechce a pak hodina a půl s mym, doufejme, novým kámošem.
zní to vymyšleně, jakoby neexistoval, jakoby se rozplynul, kdykoliv o něm začnu mluvit.
55 minut do výbuchu, obejmi svoje děti.

hraju potřetí.
další boje prostě už nejsou. jdi a vymysli něco, já teď nemůžu. teď říká, že prej buďme k sobě dobří a já omdlela. fakt.
fakticky fakt jo.