February 2017

nečtu to po sobě

15. february 2017 at 22:22 sračky, Tracy !

shrnutí křtů a celkovejch strašnejch dnů
nemůžu se ani podívat do zrcadla, aniž by se mi nezvedal kufr. sem odporná jak vnitřně, tak i zvenku. sem věčně vyčerpaná, protože mě pes nenechá spát, nenechá mě dělat nic. je jako dítě, když odejdu, začne brečet, ne, díky, rodinu asi mít opravdu nebudu. i ve třiceti budu jak děcko a tajně zamilovaná do všech básníků a tak dále. zrovna na jednoho myslim, když píšu tuhle píčovinu. ahahah, hned na to sem si vzpomněla na druhýho, dost namyšlenýho a arogantního, co ani nemá dobrou prózu, jen básně a tak mi dochází, že každej básník je docela namyšlenej, včetně mě. když za mnou dorazily osobně dvě fanynky a jejich "já tě miluju" zaznělo na celej sklep, kde se četlo, zatmělo se mi před očima namyšleností a moje ego se zvedlo nejmíň o jedno číslo. ahahahahah. ha. vážně jo. navíc jsou božsky krásný, moje ubohý lesbický sklony se zase projevujou a přitom na sebe nenechám sáhnout a z "diskotéky" (čti nějakej pitomej bar v praze, kde to bylo pekelně drahý a pitomý) chci odcházet po jednom pivu, který tam mimochodem snad ani neměli. pivo je v dnešní době teda cider.
sem opět sama, což je taky strašně funny, HAHAHAH, opravdu, umírám (smíchy), nevim, co mám udělat, protože on kvůli mně pije a já se kvůli němu řežu. sme nádhernej pár a krásně se doplňujeme, bohužel, každej bude s někym jinym a zbudou nám voči pro pláč. brečim teda zoufalství a smutek a stavim z toho naši budoucnost. žádnou.
jinak máme pokřtěno, dost lidí mi něco slibovalo a nedodrželo to. dost lidí se tváří, že sou kámoši ale nejde jim nic věřit, nemůžu nic dělat, chci jenom brečet a plácat se na suchu jak ty ryby z našeho sborníku ale nedělám ani to, moje oči nevyprodukujou už ani jednu slzu, nedělaj nic, moje srdce řve a já celá řvu, chci bušit do zdi a do stehen a rozbít je na prach, ten pak smíchat s vodkou a vypít.
volajkuj to teda, znič mě a užij si svůj novej vztah beze mě. přece jen to chápu, každá není tak zkurveně vzteklá, agresivní, vulgární, cynická a zlá jako já.